Balaton - Vojenské rekreační zařízení Balatonkenese - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Balaton - Vojenské rekreační zařízení Balatonkenese

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahr. pobyty > Maďarsko
Poloha
Rozsáhlý resort maďarského ministerstva obrany se rozprostírá v krásném parku o ploše 30 hektarů přímo na severovýchodním břehu jezera Balaton asi 100 km jihozápadně od Budapešti. Komplex s vlastní více než 1 km dlouhou pláží se skládá z několika hotelových budov. Ubytování se poskytuje v hotelu PLATÁN***, NAPNÉFY** a ARANYHÍD**. Zdejší klima a počasí jsou vhodné pro celoroční rekreaci.

Vybavení
V areálu je k dispozici kavárna, restaurace, tělocvična, fotbalové a volejbalové hřiště, parkoviště. Za poplatek si můžete zahrát tenis, půjčit kolo, loďku nebo šlapadlo, vychutnat masáž, navštívit saunu, solarium, letní kino nebo diskotéku. Balatonkenese je jednoduše ráj pro sportovce.

Ubytování
Ubytování je poskytováno v jednom ze tří hotelů: Platán***, Napfény** nebo ARANYHÍD**. Ubytovací kapacita celého rezortu je 750 hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a ledničkou.

Stravování
V restauraci se podávají snídaně, obědy i večeře.

Kontakt
Holiday Resort Balatonkenese, Tompa Mihály utca. 1, 8173 Balatonkenese, tel.: 0036 88 481 112

Termíny, cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Ceny ubytování za noc se snídaní v hotelu PLATÁN***: za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji 8.370 HUF v hlavní sezóně (5.180 HUF v mimosezóně), cena za osobu na přistýlce 6.700 HUF (4.150 HUF), cena za dítě od 3 do 12 let 5.020 HUF (3.110 HUF). Ceny ubytování za noc se snídaní v hotelu NAPNÉFY** a hotelu ARANYHÍD: za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji 6.010 HUF (3.570 HUF), cena za osobu na přistýlce 4.810 HUF (2.860 HUF), cena za dítě od 3 do 12 let 3.610 HUF (2.140 HUF). Cena za dítě do 3 let se snídaní je 620 HUF. Platí se na místě hotově v Maďarských Forintech nebo platební kartou. V místě se hradí také pobytová taxa ve výši cca 360 HUF za dospělou osobu a noc. V případě neoznámení nevyužití rezervace je fakturována cena první noci ubytování. Přibližný kurz Maďarského Forintu je 100 HUF = 9 CZK.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky