Vojenské rekreační zařízení německé armády Haus am Werlsee - Berlín - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení německé armády Haus am Werlsee - Berlín

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahr. pobyty > Německo
Poloha
Zařízení německého Bundeswehr-Sozialwerk se nachází nedaleko Berlína přímo na břehu jezera Werlsee v chráněné oblasti Grünau-Grünheider s 217 km2 lesů a jezer. Moderní funkcionalistický třípodlažní hotel nabízí nesčetné možnosti sportovního vyžití jako je rybaření, cyklistika, jízda na koních, turistika, jízda na bruslích či procházky. Svou polohou je hotel vhodný k návštěvě Berlína, Postdamu nebo Frankfurtu (Oder).

Vybavení
Hotel nabízí 44 dvoulůžkových pokojů, recepci, výtah, jídelnu, posilovnu, stolní tenis, půjčovnu kol, šlapadel a loděk, saunu (3 EUR / os.), trávník ke slunění, parkoviště.

Ubytování
Nekuřácké moderně vybavené pokoje mají vlastní příslušenství, TV, balkón s výhledem na jezero.

Stravování
V hotelové restauraci formou polopenze. Snídaně se podává formou bufetu, večeře výběrem ze tří jídel. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu,

Kontakt
Haus Am Werlsee, Walther-Rathenau-Strasse 20, D-15537 Grünheide bei Berlin, tel. +49 33 62 61 26

Cena a platba
Pobyty se zajišťují celoročně. Nástupním dnem je čtvrtek (v letní sezóně) nebo sobota. Cena ubytování za noc se pohybuje v závislosti na sezónu od 37 do 43 EUR za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, od 44 do 51 EUR za osobu v apartmánu. Příplatek za využití dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou je 5 EUR za noc. Pro pobyty kratší než 3 dny je účtován příplatek 7 EUR za osobu. Za změnu rezervace se účtuje poplatek 10 EUR. Místní pobytová taxa je cca 1 EUR za osobu a noc. Celková cena pobytu se platí při příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky