Cestovní pojištění - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cestovní pojištění

AKTUALITY-INFORMACE

Cestovní pojištění je nezbytnou součástí zahraniční dovolené. Cesta do zahraničí bez řádného pojištění je velkým rizikem. Nepříjemné události si nikdo nepřeje, ale je lépe předcházet vzniku problémů s nimi spojených. Volareza může pro své klienty zajistit cestou Pojišťovacího a finančního makléře IMG a.s. cestovní pojištění u Allianz pojišťovny a.s. 

Pojištění je možné sjednat ve dvou variantách a to formou balíčku na 8 dnů, nebo denní sazbou. Pojištění obsahuje neomezené léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu a asistenční služby. Balíček navíc obsahuje i pojištění pro případ storna pobytu do částky 20 000 Kč při spoluúčasti 20 %. Aby bylo pojištění pro případ storna platné, musí být sjednáno a uhrazeno nejpozději 1 den po uhrazení pobytu (např. výměnné zahraniční rekreace).  


Sazba pojistného (územní rozsah Evropa) v případě osmidenního balíčku činí 220 Kč / osoba ve věku 15 až 70 let a 110 Kč / dítě ve věku do 15 let. Denní sazba pojistného činí 42 Kč / osoba ve věku 15 až 70 let a 21 Kč / dítě do 15 let. 


Pojištěním účastníka zahraničního pobytu vzniká smluvní vztah mezi ním Allianz pojišťovnou a.s. Vše potřebné (pojistku, kartičky, pojistné podmínky) obdrží klient e-mailem, smlouva se nepodepisuje, pojištění vzniká jeho zaplacením na účet pojišťovny. 


Veškeré informace rádi sdělíme na našem dispečinku zahraničních rekreací


informace o rozsahu pojištění naleznete v následující tabulce nebo si je můžete stáhnou zde ... (dokument pdf). 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky