Bavorsko - Vojenské rekreační zařízení německé armády - Garmisch-Partenkirchen - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bavorsko - Vojenské rekreační zařízení německé armády - Garmisch-Partenkirchen

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahr. pobyty > Německo
Poloha
Zařízení německé vojenské sociální organizace Bundeswehr Socialwerk – hotel Bernriederhof je postaven v typickém alpském stylu a leží jen pár kroků od centra města Garmisch-Partenkirchen. Město leží při úpatí nejvyšší německé hory Zugspitze v nadmořské výšce 720 m. Každoročně je zde pořádán světový pohár ve skoku na lyžích. Tato bavorská oblast je ideálním místem ke strávení zimní i letní dovolené.

Vybavení
Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika depandancí, které jsou rozmístěny v parkovém areálu. Celková kapacity je 35 pokojů. Hotel má výtah, parkoviště.

Ubytování
V moderně zařízených pokojích s příslušenstvím, TV, telefonem a trezorem.

Stravování
V restauraci hlavní hotelové budovy v rozsahu polopenze. Snídaně se podává formou bufetu, večeře servírovaná s výběrem ze čtyř až pěti hlavních jídel a salátovým bufetem. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Kontakt
Bernriederhof, Von-Müller-Strasse 12, 82467 Garmisch-Partenkirchen, tel. +49 882 194 302

Cena a platba
Pobyty se zajišťují celoročně. Nástupním dnem je čtvrtek (v letní sezóně) nebo sobota. Cena ubytování se pohybuje v závislosti na sezónu od 47 do 57 EUR za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji. Pro pobyty kratší než 3 dny je účtován přílatek 7 EUR za osobu. Za změnu rezervace se účtuje poplatek 10 EUR. Místní pobytová taxa je cca 1 EUR za osobu a noc. Celková cena pobytu se platí při příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky