Mezinárodní mládežnický tábor CLIMS - Španělsko - Santoña - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mezinárodní mládežnický tábor CLIMS - Španělsko - Santoña

MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

V roce 2017 se mezinárodní mládežnický tábor CLIMS bude konat ve Španělsku. 

K účasti na táboře vyšleme jedno dvanáctičlenné družstvo s národní vedoucí Bc. Klárou Vašíčkovou.

Termín konání: 16. července až 30. července 2017

Jednou ze základních činností mezinárodní organizace CLIMS (Styčný výbor mezinárodních vojenských sociálních organizací), jejíž členem jsou i Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, je pořádání mezinárodních mládežnických táborů ICC (International Clims Camps). Ty jsou určeny pro děti ve věku 15 až 17 let a každoročně se konají v jedné z členských zemí CLIMS. Jejich smyslem je zejména vytvoření nových kontaktů mezi mladými lidmi, zdokonalení se ve schopnosti aktivního používání angličtiny a zapojení účastníků do mezinárodního kolektivu.

V roce 2016 se české družstvo zúčastnilo tábora ve Francii v atraktivním prostředí francouzských Alp v rekreačním zařízení francouzské vojenské sociální organizace IGESA Puy-Saint-Vincent. V roce 2017 se bude tábor konat ve Španělsku ve vojenském rekreačním zařízení Santoña.

Organizátoři tábora CLIMS vždy připravují pro účastníky atraktivní program, jehož součástí jsou výlety za zajímavostmi dané země a regionu, zábavné akce, diskotéky a také adrenalinové sporty (např. rafting, plavba na kanoích, sjíždění divoké řeky, via ferrata, treking, atd.).

Cena činí 20 700 Kč / účastník / pobyt. Cena zahrnuje ubytování na 14 nocí, stravování v rozsahu plné penze včetně nápojů, program, leteckou dopravu Praha - Bilbao - Praha, transfery z letiště do místa konání tábora a zpět a doprovod zkušeným českým vedoucím. Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které je v případě táborů CLIMS povinné. Upozorňujeme, že rodiče jsou povinni sjednat individuálně pro dítě - účastníka tábora cestovní pojištění včetně připojištění na rizikové sporty.

Program tábora na rok 2017 

(dokument PDF)

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky