Mezinárodní dětský tábor Bedřichov - Malý Šišák - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mezinárodní dětský tábor Bedřichov - Malý Šišák

MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

Termín konání: 7. srpna až 19. srpna 2017

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení jsou pořadateli mezinárodního dětského tábora, který se v roce 2017 bude opět konat ve Vojenské zotavovně Bedřichov - středisku Malý Šišák a to v termínu od 7. srpna do 19. srpna 2017. Tábor je určen pro děti ve věku 13 až 16 let. Úúčastnit se ho bude 80 až 90 dětí z Bulharska, ČR, Francie, Itálie, Polska a Španělska. Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (bez vlastního příslušenství).

Program tábora zahrn
uje hry v přírodě, sportovní hry (bowling, lukostřelba), adrenalinové aktivity (bobová dráha, lezecká stěna, přemostění přehrady, obří houpačka), polodenní a celodenní výlety (např. do Špindlerova Mlýna, Prahy, na Sněžku, atd.). Součástí programu je také využití Vodního ráje a vybraných sportovišť Vojenské zotavovny Bedřichov.

Tábor říd
í zkušený hlavní vedoucí společně s dalšími šesti českými a osmi zahraničními vedoucími. Všichni mají bohaté zkušenosti s organizací mezinárodních dětských a mládežnických táborů pořádaných v rámci spolupráce zemí sdružených ve vojenské sociální organizaci CLIMS. Zdravotnické zabezpečení zajišťuje táborový zdravotník.

Komunikačním jazykem je angličtina, její základní znalost je podmínkou účasti na táboře. Cílem tábora je vytvoření nových kontaktů, aktivní používání cizího jazyka v běžných situacích a zapojení dětí do mezinárodního kolektivu.

Cena tábora pro rok 2017 činí 6 200 Kč / pobyt

Cena zahrnuje ubytování, celodenní stravování v rozsahu plné penze včetně nápojů, veškerou programovou náplň tábora a dopravu z Prahy do místa konání tábora a zpět. 

Program tábora na rok 2017

Vojenská zotavovna Bedřichov - středisko Malý Šišák se nachází v samém srdci Krkonoš nedaleko Špindlerova Mlýna.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky