Budapešť - Hotel Hadik - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Budapešť - Hotel Hadik

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahr. pobyty > Maďarsko
Poloha
Hotel Hadik, zařízení Sekretariátu protokolu maďarského ministerstva obrany, leží v klidné části Budapešti u městského parku „Városliget“ nedaleko od centra města, známého Náměstí Hrdinů, Muzea umění, galerií a mnoha dalších turistických atrakcí a kulturních památek. Do centra města se z nejbližší stanice metra „Stadionok“ dostanete červenou linkou na stanici „Deák tér“, nebo můžete využít trolejbusovou linku č. 70 ze zastávky „Erzsébet királyné“ do zastávky na náměstí „Kossuth Lajos“.

Vybavení
Hotelová recepce s možností využití trezoru a úložnou zavazadel, restaurace, sauna, solarium, masáže, hlídané parkoviště (nutno objednat předem).

Ubytování
Kapacita hotelu je 21 apartmánů pro max. 3 osoby, 12 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové pokoje, z nichž každý je vybaven koupelnou, telefonem, rádiem a televizí. Pokoje jsou k dispozici od 14:00, v den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta bufetová snídaně.

Kontakt
Hotel Hadik, Ajtósi Dürer sor 29 A-B, Budapest, H-1146, tel. +0036 1 383 52 01

Termíny, cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Cena ubytování je 27 EUR za osobu a noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji. Děti do 3 let zdarma. Děti od 3 do 12 let za 14 EUR / noc. Jednolůžkový pokoj za 44 EUR / noc. Apartmán pro max. 3 osoby za 70 EUR / noc. Platí se na místě hotově ve forintech nebo platební kartou. V místě se hradí také pobytová taxa ve výši cca 1,50 EUR / dospělou osobu a noc. V případě neoznámení nevyužití rezervace je fakturována cena první noci ubytování.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky