Budapešť - Hotel Hadik - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Budapešť - Hotel Hadik

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Maďarsko
Poloha
Hotel Hadik, zařízení Sekretariátu protokolu maďarského ministerstva obrany, leží v klidné části Budapešti u městského parku „Városliget“ nedaleko od centra města, známého Náměstí Hrdinů, Muzea umění, galerií a mnoha dalších turistických atrakcí a kulturních památek. Do centra města se z nejbližší stanice metra „Stadionok“ dostanete červenou linkou na stanici „Deák tér“, nebo můžete využít trolejbusovou linku č. 70 ze zastávky „Erzsébet királyné“ do zastávky na náměstí „Kossuth Lajos“.

Vybavení
Hotelová recepce s možností využití trezoru a úložnou zavazadel, restaurace, sauna, solarium, masáže, hlídané parkoviště (nutno objednat předem).

Ubytování
Kapacita hotelu je 21 apartmánů pro max. 3 osoby, 12 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové pokoje, z nichž každý je vybaven koupelnou, telefonem, rádiem a televizí. Pokoje jsou k dispozici od 14:00, v den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta bufetová snídaně.

Kontakt
Hotel Hadik, Ajtósi Dürer sor 29 A-B, Budapest, H-1146, tel. +0036 1 383 52 01

Termíny, cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Cena ubytování se snídaní za noc je 14.800 EUR za jednolůžkový pokoj, 15.800 HUF za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, 17.800 za osobu ve dvoulůžkovém apartmá. Dítě od 3 do 12 let platí 1.800 HUF za noc. Dítě do 3 let zdarma. Platí se na místě v Maďarských Forintech nebo platební kartou. V místě se hradí také pobytová taxa ve výši cca 360 HUF za dospělou osobu a noc. V případě neoznámení nevyužití rezervace je fakturována cena první noci ubytování. Přibližný kurz Maďarského Forintu je 1 CZK = 12,50 HUF. 

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky