Wellness Penzion*** Strachan - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Wellness Penzion*** Strachan

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Výměnné a zahr. rekreace

Wellness Penzion*** Strachan je stylovým rodinným penzionem, který se nachází v horní části obce Ždiar v atraktivním prostředí Belianských Tater přímo proti majestátným horským štítům. Horská vesnice Ždiar je přitažlivá svým pozoruhodným charakterem lidové architektury a lidovým uměním. Penzion je ideálním výchozím bodem k procházkám v nádherné přírodě nebo výletům do nedalekých léčebných termálních lázní (např. Thermal Park Vrbov) nebo nového Aqua centra v Popradě. Sám penzion nabízí k relaxaci ubytovaných hostů možnost využití vlastní wellness zóny. Místo je vhodné i pro milovníky zimních sportů. Přímo u penzionu je kratší sjezdová trať (950 m, tři poma vleky), ve vzdálenosti přibližně 2 km se nachází moderní Ski centrum Bachledova (12 sjezdových tratí různé náročnosti o celkové délce více než 11 km, parkování vozu zdarma).


Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích typu standard nebo (za příplatek) v pokojích typu komfort. V pokojích typu standard jsou možné až dvě přistýlky (ložnice, koupelna se sprchou, balkón, TV/SAT a WiFi zdarma). V pokojích typu komfort jsou možné dvě přistýlky (ložnice se sedací soupravou s přímým výhledem na Tatry, koupelna s vířivou vanou - jacuzzi, balkón, TV/SAT a WiFi zdarma).


Stravování je poskytováno ve stylové restauraci, kde na hosty čeká nejen tradiční slovenská kuchyně (včetně jídel připravovaných na grilu), ale také jídla podle současné evropské gastronomie. Penzion připravuje také bezlepkovou stravu. V ceně pobytu je stravování v rozsahu polopenze, snídaně i večeře se podávají formou švédských stolů. Obědy je možné si zakoupit v restauraci podle jídelního lístku.


K dalším službám penzionu patří vlastní wellness zóna, jejíž součástí jsou vířivka, finská, parní, a infra sauna, relaxační zóna s jedinečným výhledem na Tatry, studené ochlazovací vědro a teplé osvěžující deště. V penzionu se nachází dětský koutek, jsou pořádány animační programy pro děti. Součástí penzionu je venkovní Adventure minigolf, který je oblíbeným rekreačním sportem a především zábavou pro celou rodinu. Parkování vozu je možné přímo u penzionu.

CENÍK PRO ROK 2017 (v Kč)

Kategorie

Sezóna

Nejvyšší

Hlavní

Vedlejší

01.02.-14.02.

25.06.-03.09.

06.03.-25.06.
03.09.-18.12.

Dospělá osoba / noc

1 350

1 200

1 100

Dítě do 10 let / noc

1 000

850

800

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravování

zdarma

zdarma

zdarma

Vysvětlivky k cenám:

Pro posouzení věku dítěte je rozhodující jeho věk poslední den pobytu.


Ceny zahrnují: ubytování v pokoji typu "standard", stravování v rozsahu polopenze formou švédských stolů, WiFi připojení zdarma v celém objektu. Pro pobyty na 7 nocí a více: uvítací nápoj "Strachanovica" (destilát z borůvek 42 %), 2 x za pobyt vstup do wellness zóny na 90 minut.


Bonusy pro hotelové hosty: 15 % sleva na vstupné do Aquacity Poprad, 15 % sleva do Thermal Park Vrbov a v zimním období 50 % sleva na celodenní skipas do Strachan Ski Centra, 20 % sleva do Strachan Ski půjčovny, 20 % sleva na jízdu rolbou. 


Ceny nezahrnují: dopravu, místní poplatek a cestovní pojištění. Cena místního poplatku cca 0,40 EUR / osoba starší 10 let / noc. Místní poplatek se hradí přímo v recepci penzionu. Volareza může pro své klienty cestovní pojištění zajistit cestou Pojišťovacího a finančního makléře IMG a.s. u Allianz pojišťovny a.s.


Obědy lze dokoupit v cenách podle jídelního lístku (po celý den).

Obvyklý nástupní den je sobota.

CENÍK FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB
PRO ROK 2017 (v Kč)

Kategorie

Cena

Příplatek za pokoj typu "komfort"

150

Vysvětlivky k cenám fakultativních služeb:

Příplatek za pokoj typu "komfort" se hradí za každou ubytovanou osobu v pokoji a jeho výše se vztahuje na jednu noc pobytu.

Rekreace je určena pouze pro okruh oprávněných osob.

Formulář k zajištění rekreace ke stažení zde ...


Vytisknout tuto stránku


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky